BO_KIT_B36FD10ENS_HEF1050MU_HMV1055U_SHE41CM5N
At a Glance
Additional Savings Available
This package includes these products
Bosch® 100 Series 24" Stainless Steel Front Control Built In Dishwasher
Model #: SHE41CM5N
Qty: 1
Bosch® 100 Series 36 in. 26.0 Cu. Ft. Stainless Steel French Door Refrigerator
Model #: B36FD10ENS
Qty: 1
Bosch® 100 Series 30" Stainless Steel Slide-In Electric Range