TH_KIT_T36FT810NS_DWHD640EFM_PRG304WH_PH36HWS
At a Glance
Additional Savings Available
This package includes these products
Thermador® Pro Harmony® 36" Stainless Steel Under Cabinet Range Hood
Model #: PH36HWS
Qty: 1
Thermador® Pro Harmony® 30" Stainless Steel Pro Style Natural Gas Range
Model #: PRG304WH
Qty: 1
Thermador® Masterpiece® 36 in. 20.8 Cu. Ft. Stainless Steel Counter Depth French Door Refrigerator
Model #: T36FT810NS
Thermador® Emerald® 24" Stainless Steel Top Control Built In Dishwasher